ZAKYNTHOS  


 


 
 

Hotel ANDREOLAS
  / cena / objednať  / 

Poloha: Hotel Andreolas sa nachádza v oblasti Laganas ktoré je jedno z najrušnejších letovísk v Grécku. Viac ako 300 barov, reštaurácií, taverien, obchodov - raj pre tých, ktorí hľadajú zábavu. Na dlhej piesočnej pláži hufy turistov vychutnávajú horúci letný slnečný kúpeľ. Na okraji rušného centra - v relatívne tichšej časti priamo na pláži leží malý útulný hotelík Andreolas.
Izby: 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky, kúpeľňa, telefón, rádio, balkón. Všetky izby majú bočný výhľad na more, interier je veľmi vkusne zariadený novým dreveným nábytkom. Za príplatok klimatizácia.
Vybavenie: recepcia, výťah, trezor, zmenáreň, snack bar, bazén, spoločná terasa s lehátkami a slnečníkmi. Široký výber vodných športov priamo na pláži.
Stravovanie: raňajky formou bufetu.
Služby:
upratovanie 6x týždenne, výmena posteľnej bielizne a uterákov 2x týždenne.
Apartmány KATARINI
  / cena / objednať  / 

Poloha: Katarina je susedkou Panagiotisa a tak si aj svoje domčeky postavili vedľa seba. Okrem tieňa okolitých olivovníkov pocítite aj exotiku sviežich zelených bananovníkov a pestrofarebných bukamvílií. Pláž je vzdialená 250 m. Apartmány sú pripravené prijať dvojice do svojich 2-lôžkových štúdií s kuch. kútom a terasou, vedľajšie 3 terasy na prízemí čakajú na hostí do 5-lôžkových apartmánov s dvomi samostatnými spálňami a obývačkou s kuch. kútom: Na poschodí je situovaný 3-lôžkový apartmán so samostatnou spálňou a obývacou kuchunkou a 3 balkónmi. Veľká rodina či partia sa určite bude dobre cítit v byte so 4 balkónmi nevšedných rozmerov, dvoma spálňami, priestranou obývačkou s 2 lôžkami, samostatnou kuchyňou a veľkou kúpeľňou. váš drobizg môže šantiť na hojdačkách u susedov (15 m).
Každých 5 dní výmena posteľnej bielizne, uterákov a 2x týždenne upratovanie
Apartmány  GEORGIA
  / cena / objednať  / 

Poloha: V malej odbočke z centra Tsilivi sa v slnečných lúčoch kúpe apartmánový dom Georgia. Od mora je vzdialený 450m. Napriek svojmu nenápadnému vzhľadu vo svojom podkroví ponúka nové, zaujímavo riešené ubytovanie v štúdiách s kuch. kútom pre dvojice alebo 4-lôžk. apartmánoch s jednou spálňou a obývaciou kuchyňou. Vôňa dreveného obloženia v podkrovných izbách umocňuje ich osobitnú atmosféru. O poschodie nižšie nájdete 3-lôžkové štúdia s kuchynským kútom. V prízemných priestoroch vás privíta spoločná hala. Samozrejmosťou všetkých ap/štúdií je kúpeľňa a balkón svýhľadom na okolité letné sídlqa. Pri letnom pobyte v dome Georgia rodiny ocenia blízkosť detského ihriska s autodráhou, mladšie ročníky bez námahy vhupnú do centra ožívajúceho večer čo večer.
2x týždenne výmena posteľnej bielizne, uterákov 3x týždenne upratovanie


 

Apartmány PANAGIOTIS 1
  / cena / objednať  /
Poloha: V tieni zelene olivového sadu s bezpečným priestorom pre deti, len 270 m od nádhernej pesčitej pláže Tsilivi víta svojich hostí apartmán Panagiotis. V 4-lôžkových apartmánoch na poschodí sú 2 samostatné spálne s balkónom, samostatná kuchynka a kúpeľňa. Spoločné posedenie na priestranom balkóne bude sprevádzať výhľad na zelený koberec stromov. Sympatický domček rád poskytuje ubytovanie na prízemí v 2-3 lôžkových štúdiach s terasou, kuchynským kútom a kúpeľňou.
2x týždenne výmena posteľnej bielizne, uterákov a upratovanie
 

Hotel CARAVEL
   / cena / objednať  /
Poloha: Na zelenom výbežku okraja letoviska Tsiliivi, v susedstve hotela Alexandra Beach, je situovaný hotel Caravel v žiariacich jesných farbách. Pokojné prostredie hotela priamo na piesočnatej pláži Tsilivi, konfort a vysoký štandart služieb predurčujú hotel na strávenie bezstarostnej dovolenky. Príjemnou prechádzkou sa dostanete do centra letoviska s obchodmi, barmi a reštauráciami. Okolo hlavnej budovy sú postavené 3 menšie budovy s hotelovými izbami. Všetky objekty sú úplne nové, situované v parku s vysokými stromami. Výhodou pre rodiny sú 2 detské bazény a detské ihrisko na otvorenej trávnatej ploche hotelového areálu.
Izby: 2-lôžkové s možnosťou prístelky, klimatizácia, kúpeľňa, fén, rádio, telefón, chladnička, balkón s výhľadom na more alebo do vnútrozemia - areálu hotela.
Vybavenie: recepcia, výťahy, trezor, zmenáreň, bazén so sladkou vodou, pri bazéne terasa s lehátkami a slnečníkmi zdarma, 2 detské bazény, zelena terasa na opaľovanie, snack bar / reštaurácia pri bazéne s výhľadom na more, hotelová reštaurácia, bar, mini market, TV salón, videohry, detské ihrisko.
Šport: stolný tenis, biliard, obmedzený počet vodných športov na pláži pred hotelom, široké možnosti na pláži vo vzdialenosti cca 1 km. Zábava: príležitostne barbecue/grécky večer.
Stravovanie: systém ALL INCLUSIVE alebo polpenzia - raňajky a večere formou švédských stolov. Skutočne veľmi bohatý bufet s rôznymi šalátmi, predjedlami a hlavnými jedlami. Hotel je vybavený špeciálnym termostatom na udržiavanie správnej teploty jedál.
Pre novomanželov: kytica kvetov na izbe, večera pri sviečkách v reštaurácii Levante.
Služby:
upratovanie a výmena uterákov 6x do týždňa, výmena postelnej bielizne 3x týždenne.


Hotel ALEXANDRA

   / cena / objednať  /

Poloha: V zelenom hniezde prírody, za skalnatým výbežkom ukončujúcim dlhú pláž Tsilivi, je postavený hotel Alexandra Beach. Leží len 5 km od hlavného mesta Zakynthos a niekoľko sto metrov od centra letoviska, kde sa v noci ponúka zábava a cez deň pokoj. Z priestrannej recepcie, ktorú dopĺňa hotelový bar, sa vychádza na terasu s nádherným výhľadom na nekonečné ďialavy Iónskeho mora a na hotelový bazén. Interiér hotela pôsobí veľmi vkusne a esteticky. Hotel na svoje zariadenie poskytuje nadštandartné služby.
Izby: 2-3 lôžkové pekne zariadené hotelové izby, klimatízacia, kúpeľňa, balkón, telefón, TV, hudobný kanál. Na požiadanie detská postieľka ( O-2 r.) zdarma. Väčšina izieb má výhľad na more.
Vybavenie: recepcia, výťah v hlavnej budove, bazén so sladkou vodou s lehátkami a slnečníkmi, snack bar / reštaurácia pri bazéne so širokým výberom jedál počas obeda, TV, video, karty, šach, spoločenské hry.
Stravovanie: raňajky a večere formou švédských stolov, podávané v hlavnej hotelovej reštaurácií aj vonku na otvorenej terase.
Služby: upratovanie denne, výmen posteľnej bielizne a uterákov 3x do týždňa.
Apartmány ATÉNY
  / cena / objednať  /
Poloha: Neďaleko centra letoviska Argassi sa v zelenej oáze rajskej záhrady skvejú 2 luxusné bloky apartmánového domu Atény. Na pláž je odtiaľto len 200 m. Najbližšia vynikajúca reštaurácia / snack bar v dosahu 50 m poskytne veľkým osvieženie a malým zábavu na malom detskom ihrisku.
Izby: 4-lôžkové apartmány sú veľmi žiadané vzhľadom na ich vynikajúcu štruktúru: majú 2 samostatné spálne, samostatnú kuchyňku a kúpeľňu. 2-lôžkové štúdia majú kuchynský kút, kúpeľňu a možnosť prístelky pre 3 osobu (dieťa). Všetky štúdia i apartmány majú balkón otočený smerom k moru. Z izieb na poschodí je výhľad na more, ale ľutovať nemusia ani tí na prízemí. Výhľad majú do spleti pestrého ovocného sadu ( broskyne, pomaranče, citronovníky, marhule, pistácie, figy, jablká, hrušky), borovíc a olivovníkov. Starostlivosť o dom izáhradu dokazuje stálu prítomnosť majiteľky domu. V susedných hoteloch Admiral a Contessa sú aj hosťom domu Atény k dispozícií 2 veľké bazény.
2x týždenne výmena posteľnej bielizne, uterákov a upratovanie.