KOS  


 


  
 


 

Štúdia SKALA
  / cena / objednať  / 

Poloha: Priamo na širokej piesočnej pláži letoviska Tingaki sa nachádza prázdninový dom Skala. Pláž je lemovaná stromami, poskytujúcimi príjemný chládok a zlatistý piesok sa rozpína až k pozvoľne klesajúcemu brehu mora. Prízemie domu tvorí minimarket s plážovými potrebami i suvenýrmi. V susedstve, na rohu miestného námestička, si majitelia otvorili aj tavernu s rovnakým názvom Skala, ktorá zabera aj časť pláže a môže sa pochváliť aj vynikajúcou kuchyňou. Na námestí sa niekoľko krát denne točia aj miestne linkové autobusy do hlavného mesta Kos (12 km). Všetko je poruke vďaka vynikajúcej polohe domu. Pohodlie poskytujú skutočne priestrané štúdia pre 2,3,4 osoby. Interiér v príjemných modrých odtieňoch ladí s fasadou domu. Všetky štúdia sú na poschodí, majú kuch. kút, kúpeľňu a balkón s výhľadom na pláž alebo do vnútrozemia.
2x týždenne výmena posteľnej bielizne, uterákov a upratovanie

Hotel ATLANTIS
  / cena / objednať  / 

Poloha: Hotel je situovaný v mestskej časti Lambi, približne 2 km od rušného centra hlavného mesta. Tu je najkratšia vzdialenosť medzi Kosom a Tureckom. Hotel sa nachádza priamo na piesočnej pláži, v blízkosti je jedna z najrušnejších ulíc s obchodmi, reštauráciami, barmi a diskotékou. 2-3 lôžkové hotelové izby majú balkón, kúpeľňu, telefón, rádio, výhľad na more alebo do vnútrozemia.
Vybavenie: recepcia, trezor, minimarket, suveníry, TV miestnosť, hotelový bar a 2 Snack bary pri bazéne, reštaurácia, plážový bar, terasa na slnenie so slnečníkmi a lehátkami za poplatok 500 drs, detské ihrisko. Starostlivo upravené záhrady obklopujú celý hotelový komplex.
Voľný čas: vodné športy na pláži, plážový volejbal, bazén so sladkou vodou, tenis, kurty, stolný tenis, šípky, biliard, videohry, animačné programy, príležitostne grécky večer s folklórnym programom, prenájom áut motoriek, bicyklov.
Pre deti: mini - zoo, detský bazén, detské ihrisko, animačný program.
Stravovanie: raňajky a večere formou švédských stolov.
Služby: 2x týždenne výmena posteľnej bielizne, uterákov a upratovanie.

Apartmány / Hotel  ANASTASIA
  / cena / objednať  / 

Poloha: Hotel leží v blizkosti centra mesta Kos, 450 m od najlepšiej pieskovej pláži Lambi. Neďaleko sa nachádza jedna z najrušnejších obchodných ulíc s obchodmi, reštauraciámi, požičovňami motoriek a bicyklov, barmi a diskotékami.
Izby: 2-3 lôžkové hotelové izby (3 lôžko je klasické), kúpeľňa, rádio, telefón, balkón s výhľadom do vnútrozemia.
Apartmány: pre 3-4 osoby s 1 samostatnou spáľňou, dobre zariadená kuchyňka (el. rúra, digestor, chladnička), kúpeľňa, fén, rádio, telefón, balkón. Apartmány sú nadštandartne zariadené novým dreveným nábytkom vyrobeným na mieru.
Vybavenie: recepcia, trezor, bazén (9.00 - 19.00), detský bazén, snack bar pri bazéne, lehátka a slnečníky zdarma, detské ihrisko, TV miestnosť.
Stravovanie: raňajky formou bufetu, servirované večere (výber z 2 druhov jedál).
Služby: 2x týždenne výmena posteľnej bielizne, uterákov a upratovanie.


 

Apartmány / Hotel NIRIIDES
  / cena / objednať  /
Poloha: Výhodnej polohe letovisku Psalidi sa teší hotelový komplex Niriides. Za lákadlami hlavného mesta je to na skok, od mora ho delí len cesta a najbližšie rozptýlenie v miestnych ochodoch, tavernách a baroch je tiež po ruke - len 2 min. pešo. Pláž pred hotelom je kamenistá, v blízkostí sa nachádzajú aj pieskové pláže. Komplexu dominuje bazén v centre areálu a strapaté palmy, rastúce v jeho záhradách i popri prístupovej ceste tiež umocňujújeho prázdninový šmrnc. Na poschodí hlavnej budovy sú hotelové izby, na jej prízemí štúdia s kuchyňkou a medzi olivovníkmi vc záhrade sa nachádzajú bungalovy. Zvláštný nádych dodáva prostrediu malý ortodoxný kostolík v areáli.
Vybavenie: recepcia, trezor, TV sála, hotelový bar, plážový bar, reštaurácia, bazén, snack bar pri bazéne, terasa so slnečníkmi a lehátkami, videohry, basketbal, volejbal, tenisový kurt, minigolf, prenájom bicyklov a mopedov.
Ubytovanie: bungalovy tvoria 4 apartmány, každý so samostatným vchodom. Apartmány pre 3-4 osoby majú samostatnú spálňu a 1 lôžko v kuchyni (2+1, 3+1). Zariadené sú v tradičnom bielo-modrom ostrovnom štýle, kúpeľňa, ventilátor, kuchyňka (kávovar), balkón alebo terasa s výhľadom do vnútrozemia a do areálu komplexu.
Stravovanie: pri ubytovaní v apartmánoch - bez stravy, hotelové izby - raňajky formou bufetu.
Služby: upratovanie 6x týždnne, výmena posteľnej bielizne a uterákov 2x týždenne.
 


Hotel OCEANIS
  / cena / objednať  /
Poloha: Tento hotelový komplex najvyššej kategórie je situovaný na pokojnom mieste priamo na dlhej pieskovej a kamenistej pláži a ponúka široký výber možností zábavy. Disponuje veľkými spoločnými priestormi, ktoré sú zariadené v typickom gréckom štýle a ponúkajú dostatočný komfort na strávenie nezabudnuteľnej dovolenky. Hostia hotela ocenia najmä veľkú travnatú plochu v tieni stromov priamo na pláži. Do hlavného mesta Kos premáva linkový autobus priamo spred hotela.
Izby: 2-3 lôžkové hotelové izby, kúpeľňa, balkón, chladnička, klimatizácia.
Vybavenie: recepcia, trezor, výťahy, 2 reštaurácie, 2 bary pri bazéne, hotelový bar, plážový bar, videohry, prenájom áut, mopedov, bicyklov, 2 bazény (slaná a sladká voda) s lehátkami a slnečníkmi bez poplatku, TV sála, obchody, kozmetika, minimarket.
Šport: dva tenisové kurty, basketbal, volejbal, plážový volejbal, futbal, fitnes štúdio, aerobic, stolný tenis, golf 2 sauny, jacuzzi, masáže. Vodné športy - windsurfing, vodné bicykle, kanoe, vodné lyže, banana, ringo, jet ski, obrovská morská trampolína pre veľkých a malých.
Pre deti: detský bazén, detské ihrisko, animačný program.
Zábava: pravidelné denné a večerné animačné programy, diskotéka, grécky večer.
Stravovanie: raňajky a večere formou švédských stolov. 1x týždenne v rámci večere barbecue na pláži.
Služby: upratovanie denne, výmena posteľnej bielizne a uterákov 3x týždenne.


Hotel PARITSA

  / cena / objednať  /

Poloha: V center mesta Kos, len 150 m od najlepšiej mestskej pláže Lambi sa nachádza hotel Paritsa. Neďaľeko hotela je jedna z najrušnejších ulíc s obchodmi, reštauráciami, požičovňami motoriek a bicyklov.
Izby: klasické 1-3 lôžkové hotelové izby, kúpeľňa, balkón. V prípade 3-lôžkovej izby sa jedná o 3 klasické lôžka.
Vybavenie: recepcia, trezor, bar, spoločná terasa. Vodné športy na blízkej pláži.
Stravovanie: kontinentálne raňajky.
Služby: 2x týždenne výmena posteľnej bielizne, uterákov a upratovanie 6x týždenne.
Apartmány KOS
  / cena / objednať  /
Poloha: Uprostred diania atraktívneho mesta Kos, avšak predsa len bokom od ohniska ruchu nocí, sa v tieni strapatých korún stromov skryl apartmánový dom Kos. Blízka pobrežná promenáda s hrdými palmami vás vtiahne do rozmarných nákupov, vzrušujúcej zábavy a nefalšovanej prázdninovej atmosféry. Len 100 m od domu sa neubránite pestrým slnečníkom a lehátkam, ktorými je husto posiata mestská štrkovo-piesková pláž. Ideálna poloha domu bude vyhovovať tým, ktorý majú v pláne spoznať ostrov a všetky jeho pláže. Ak dávate prednosť kľudu apartmánového prostredia, môžete si oddýchnuť v útulnej spoločenskej miestnosti pri vstupe do domu. Pohodlie hosťom poskytujú priestranné 2,3 a 4- lôžkové apartmány s 1 spáľnou so samostatnou obývacou kuchyňou alebo 2-lôžkové štúdia s kuchynským kútom. Všetky majú 1 alebo viac balkónov.
Upratovanie 6x týždenne,2x týždenne výmena posteľnej bielizne, uterákov.