Hurghada   1 /2           
 


 

 

 

 
  


 


 

 
Hotel MELIA PHARAOH
  / cena / objednať  /
Poloha: Luxusný hotelový komplex leží priamo na pisočnatej pláži (slnečníky a lehátka zdarma). Od centra Hurghady, kam sa pohodlne dostanete hotelovým autobusom, je vzdialený asi 15 minút.
Ubytovanie : Luxusne zariadené klimatizované izby s možnosťou dvoch prísteliek sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, satelitnou TV, minibarom, trezorom a telefónom. Všetky izby balkón alebo terasu s výhľadom na more alebo do záhrady.
Zariadenie hotela : V hoteli je k dispozícii recepcia, lobby, niekoľko reštaurácií, barov, snack bar, kaviareň, nočný klub a diskotéka , bazén (slnečníky a lehátka zdarma), detský bazén, detské ihrisko.
Športové aktivity a zábava: zdarma: denné a večerné animačné programy pre dospelých a pre deti, ihrisko na volejbal a basketbal, minigolf, miniklub pre deti, stolný tenis.
Za poplatok: sauna, masáže, biliard, kurt na squash, vodné športy na pláži, fitnes a tenisové kurty.
Stravovanie : V cene polpenzia - švédske stoly.
Hodnotenie CK : Hotel s kvalitnými službami uspokojí i náročného klienta, doporučujeme aj pre rodiny s deťmi a milovníkov aktívnej dovolenky.


Hotel ROMA

  / cena / objednať  /
Poloha: Hotel je situovaný 400 m od turistického centa Hurghady, asi 50 m od malej piesočnatej pláže (slnečníky a lehátka zdarma). V okolí hotela nájdete obchodya reštaurácie.
Ubytovanie: Všetky 139 klimatizovaných izieb s možnosťou dvoch prísteliek je vybavených vlastným sociálnym zariadením, televízorom, chladničkou, telefónom a balkónom. Na recepcii je možnosť prenajať si trezor za poplatok.
Zariadenie hotela: V hoteli je k dispozícii recepcia, lobby s TV kútikom, reštaurácia, bar , snack bar, orientálna kaviareň, bazén (slnečníky a lehátka zdarma).
Športové aktivity: za poplatok: sauna, masáže, fitnes, stolný tenis, biliard, vodné športy na pláži.
Stravovanie: V cene polpenzia - švédske stoly.
Hodnotenie CK: Hotel poskytujúci kvalitné služby je vhodný pre milovníkov prechádzok, nakupovania a nočného života. Vhodné pre všetky vekové kategórie klientov.
 

Hotel MIRETTE

  / cena / objednať  /
Poloha: Hotel Mirette sa nachádza v komplexe, ktorý sa skladá z dvoch častí. Staršia časť Mirette je od pláže na ktorú sa dostanete asi 50 metrov dlhým podchodom, oddelená len miestnou komunikáciou. Nová časť Palma De Mirette je situovaná priamo na pláži. Do centra Hurghady sa pohodlne dostanete miestnou dopravou za 10 minút.
Ubytovanie: Všetky veľmi priestranné a luxusne vybavené izby s možnosťou dvoch prísteliek sú klimatizované, majú vlastné sociálne zariadenie, televízor, chladničku, telefón a trezor. Izby v Mirette majú balkón alebo terasu s výhľadom na more alebo do záhrady.
Zariadenie hotela: Hosťom je k dispozícii reštaurácia, orientálna kaviareň, bar, snack bar, nákupná arkáda, 2 bazény, detský bazén, detské ihrisko, miniklub.
Športové aktivity a zábava. Zdarma: večerné programy, volejbalové ihrisko.
Za poplatok: sauna, masáže, fitness, tenisové kurty, kurty na squash, stolný tenis, biliard, vodné športy na pláži.
Stravovanie : V cene polpenzia. Raňajky a večere - švédske stoly.
Hodnotenie CK: Krásny hotel s veľkými izbami poskytujúci komfort pre klientov všetkých vekových kategórií i rodinám s deťmi. Na svoje si prídu aj športovo založení klienti.
Hotel MINAMARK

  / cena / objednať  /
Poloha: Hotelový komplex sa nachádza priamo na piesočnatej pláži v centre Hurghady (lehátka a slnečníky zdarma). V okolí hotela je veľké množstvo nákupných a zábavných možností. Neďaleko hotela sa nachádza vyhlásené centrum potápania, bowlingové centum a akvárium.
Ubytovanie: Príjemne zariadené dvolôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek majú individuálne ovládatelnú klimatizáciu, satelitnú TV, minibar, telefón, vlastné sociálne zariadenie a terasu.
Zariadenie hotela: Hotelový komplex skladajúci sa z hlavnej budovy a 2 prízemných blokov sa nachádza v príjemnej záhrade. Hostia môžu využiť niekoľko reštaurácií a barov, snack bar pri bazéne a na pláži, diskotéku, orientálnu kaviareň, nákupnú arkádu, bazén a detský bazén.
Špotové aktivity a zábava: za poplatok: tenisové kurty, ihrisko na volejbal, biliard, jacuzzi, sauna, masáže, detský kútik a vodné špoty na pláži.
Zdarma: volejbalové ihrisko. Príležitostne sa poriadajú animačné programy pre deti i dospelých.
Stravovanie : V cene polpenzia. Raňajky a večere - švédske stoly.
Hodnotenie CK : . Príjemný hotel strednej kategórie je vhodný pre klientov, ktorí si chcú užívať vodných radovánok a byť pritom nadosah zábave a nákupným možnostiam.Hotel GOLDEN5

  / cena / objednať  /
Poloha: Hotelový komplex dvoch hotelov Golden 5, skladajúcich sa z hlavnej budovy a prízemných jednoposchodových budov, je situovaný na nádhernej piesočnatej pláži (slnečníky a lehátka a sprchy zdarma). Do Hurghady sa pohodlne dostanete hotelovou dopravou (priamo pri hotely je zastávka), alebo taxíkom za 15 minút.
Ubytovanie : Všetky klimatizované izby s možnosťou dvoch prísteliek sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, minibarom, satelitnou TV, trezorom a telefónom. Izby majú balkón s výhľadom na more alebo do záhrady.
Zariadenie hotela: Rozsiahly hotelový komplex ponúka nespočetné množstvo služieb, športových i zábavných aktivít. K dispozícii je niekoľko reštaurácií, barov, snack bar, obchodov, kaviarní, nočný klub, diskotéka, herňa, beauty centrum, bazén(slnečníky a lehátka zdarma), detský bazén.
Športové aktivity a zábava:  zdarma: ihrisko na volejbal a basketbal, spievajúca fontána, bohaté denné a večerné animačné programy pre dospelých a pre deti.
Za poplatok: fitnes, sauna, masáže, 3 tenisové kurty, centrum potápania a vodných športov, kurt na squash.
Stravovanie : V cene polpenzia - švédske stoly.
Hodnotenie CK : Luxusný hotelový komplex ponúka služby na vysokej úrovni a uspokojí aj toho najnáročnejšieho klienta.Hotel IBEROTEL CLUB MAKADI

  / cena / objednať  /
Poloha: Novootvorený hotelový komplex v štýle núbijskej dedinky je situovaný na krásnej piesočnatej pláži (slnečníky a lehátka zdarma). Od centra Hurghady, kam sa pohodlne dostanete hotelovým autobusom, je vzdialený asi 20 minút.
Ubytovanie: 270 luxusne zariadených klimatizovaných izieb s možnosťou dvoch prísteliek je vybavených vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa,WC), sušičom vlasov, cladničkou, satelitnou TV a telefónom. Všetky izby balkón alebo terasu s výhľadom na more, na bazén alebo do záhrady.
Zariadenie hotela : V hoteli nájdete niekoľko reštaurácií, barov, snack bar, obchod so suvenírmí, bazén(slnečníky a lehátka zdarma), detský bazén, detský klub a ihrisko, telocvičňu.
Športové aktivity a zábava: zdarma: denné a večerné programy pre dospelých a pre deti, tenisové kurty, biliard, stolný tenis, fitnes.
Za poplatok: vodné športy a prenájom jácht.
Stravovanie : V cene plná penzia - ALL INCLUSIVE . Raňajky, obedy, večere - švédske stoly. V cene je ďalej zahrnuté: ľahké občerstvenie počas dňa, popoludní káva, čaj, zákusky, zmrzlina, nealkoholoické nápoje, lokálne alkoholické nápoje.
Hodnotenie CK : Novootvorený hotel svojími službami uspokojí i náročného klienta, doporučujeme aj pre rodiny s deťmi.