Hurghada   1/            
 
 
   


 

Hotel HOR PALACE
  / cena / objednať  / 

Poloha: Hotel leží priamo na piesočnatej pláži a skladá sa z hlavnej budovy a prízemných budov umiestnených v krásnej záhrade. Do centra Hurgady sa dostanete taxíkom za cca 15 minút.
Ubytovanie : Všetkých 162 dvoj až štvorlôžkových klimatizovaných izieb je účelne zariadených. majú vlastné sociálne zariadenie, TV so satelitným príjmom, telefón chldničku a rádio.
Zariadenie hotela : Hostia môžu využiť služby orientálne kaviarne, reštaurácie, baru, diskotéky a konferenčnú miestnosť. K dispozícii je bazén, futbalové a volejbalové ihrisko, minigolf, stolný tenis, detské ihrisko, požičovňa bicyklov, windsurfing, biliard a športová animácia.
Stravovanie : V cene polpenzia. Raňajky a večere - švédske stoly. Možnosť dokúpenia servirovaných obedov.
Hodnotenie CK: Veľmi pekný hotel, ktorý poskytuje dobré služby pre klientov všetkých vekových kategórií. je vhodný tiež pre rodiny s deťmi a pre športovo založených klientov.

Hotel SEA GARDEN
  / cena / objednať  / 

Poloha: Hotel je situovaný v kľudnej uličke asi 50 m od centra Hurghady, kde nájdete mnoho nákupných i zábavných možností. Piesočnatá pláž je vzdialená asi 40 m od hotela (slnečníky zdarma).
Ubytovanie : Príjemne zariadené dvolôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek majú individuálne ovládatelnú klimatizáciu, satelitnú TV, minibar, telefón, vlastné sociálne zariadenie a terasu.
Zariadenie hotela : Hotel sa skladá z hlavnej budovy a dvoch menších vedľajších budov. Klientom je k dispozícii reštaurácia, piano bar, spoločenská miestnosť, bazén (slnečníky a lehátka zdarma), detský bazén.
Športové aktivity a zábava za poplatok: biliard.
Stravovanie : V cene polpenzia. Raňajky a večere - formou bufetu.
Hodnotenie CK : Príjemný útulný hotel s rodinnou atmosférou doporučujeme klientom ktorý chcú svoju dovolenku stráviť aktívne.

Hotel EL AROSA
  / cena / objednať  / 

Poloha: Menší trojposchodový hotel sa nachádza v centre Hurghady približne 100 metrov od piesočnej pláže, ktorá je oddelená miestnou komunikáciou. V okolí hotela je veľké množstvo reštaurácií, kaviarní, barov a obchodíkov so suvenírmi.
Ubytovanie : Všetky účelne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek sú klimatizované, majú kúpeľnu so sprchovacím kútom, WC, telefón, TV a balkón.
Zariadenie hotela : Hoteloví hostia môžu navštíviť reštauráciu, bar, orientálnu kaviareň a diskotéku. Pre klientov hotela je k dispozícii krytý bazén, bazén na pláži, biliard a za poplatok vodné športy na pláži.
Stravovanie : V cene polpenzia. Raňajky a večere - bufet.
Hodnotenie CK : Príjemný hotel s rodinnou atmosférou, kvalitnými službami a milým personálom.


Hotel BEIRUT

  / cena / objednať  /
Poloha: Hotel sa nachádza priamo na pláži vo veľkom areáli so záhradou, terasou a vonkajším bazénom. Hotelový komplex obsahuje časť s výhľadom na more a prízemné budovy priamo na pláži. Do centra Hurghady je možné sa dostať taxíkom za cca 10 minút.
Ubytovanie: Všetky izby s možnosťou dvoch prísteliek sú klimatizované, majú vlastné sociálne zariadenie, telefón, satelitnú TV, minibar a balkón. Časť izieb má výhľad na more.
Zariadenie hotela : Hotel ponúka bar v starom anglickm štýle, reštauráciu, barbecue, diskotéku, niekoľko krát týždenne živú hudbu na pláži, hudobné večery s vystúpením brušných tanečníc.
Zdarma : bazén, basketbalové ihriská, biliard.
Za poplatok : potápačské centrum, veľký výber vodných športov na pláži.
Stravovanie : V cene polpenzia. Raňajky a večere - švédske stoly.
Hodnotenie CK: Hotel leží v kľudnom prostredí, je vhodný pre milovníkov vodných športov a potápania i pre rodiny s deťmi.


Hotel HELNAN REGINA
  / cena / objednať  /
Poloha: Hotel sa nachádza v centre Hurghady. Celý hotelový komplex je zložený z hotelovej časti a prízemných budov ležiacich priamo pri piesočnatej pláži.
Ubytovanie : Všetky dvoj až trojlôžkové klimatizované izby sú pekne zariadené, majú vlastné sociálne zariadenie, telefón, satelitnú TV, minibar a balkón
Zariadenie hotela : Hotel ponúka reštauráciu, kaviareň, bar, nočný klub, barbecue, diskotéku a biliard. Hostia hotela môžu využívať dva bazény, minigolf, basketbalové ihrisko, za poplatok potápačské stredisko a množstvo vodných športov na pláži.
Stravovanie : V cene polpenzia. Raňajky a večere - švédske stoly.
Hodnotenie CK :   Známy hotel ponúka ubytovanie na úrovni, vhodný pre klientov ktorí vyhľadávajú nočný život.


Hotel PALMA DE MIRETTE

  / cena / objednať  /

Poloha: Hotel Palma De Mirette sa nachádza v komplexe, ktorý sa skladá z dvoch častí. Staršia časť Mirette je od pláže na ktorú sa dostanete asi 50 metrov dlhým podchodom, oddelená len miestnou komunikáciou. Nová časť Palma De Mirette je situovaná priamo na pláži. Do centra Hurghady sa pohodlne dostanete miestnou dopravou za 10 minút.
Ubytovanie : Všetky veľmi priestranné a luxusne vybavené izby s možnosťou dvoch prísteliek sú klimatizované, majú vlastné sociálne zariadenie, televízor, chladničku, telefón a trezor. Izby v Mirette majú balkón alebo terasu s výhľadom na more alebo do záhrady.
Zariadenie hotela : Hosťom je k dispozícii reštaurácia, orientálna kaviareň, bar, snack bar, nákupná arkáda, 2 bazény, detský bazén, detské ihrisko, miniklub.
Športové aktivity a zábava Zdarma: večerné programy, volejbalové ihrisko.
Za poplatok: sauna, masáže, fitness, tenisové kurty, kurty na squash, stolný tenis, biliard, vodné športy na pláži.
Stravovanie: V cene polpenzia. Raňajky a večere - švédske stoly.
Hodnotenie CK:   Krásny hotel s veľkými izbami poskytujúci komfort pre klientov všetkých vekových kategórií i rodinám s deťmi. Na svoje si prídu aj športovo založení klienti.