Južné Taliansko - Kalábria                 

 

 


 Apartmány   LA PLAYA
  / cena / objednať  / 

Poloha: Apartmány sa nachádzajú priamo v centre Scaley a len niekoľko metrov od slávnej veže Talao, ktorá je obklopená palmovým parkom. Vzdialenosť apartmánov od mora je 150 m. Moderné apartmány pre 4 - 6 osôb, majú jednu samostatnú spálňu v podkroví pre 4 osoby, kompletne vybavenú kuchyňu s rozkladacím dvojlôžkom, vlastné sociálne zariadenie a balkón.
Stravovanie : vlastná strava

 

Apartmány AJNELLA                                                 / cena / objednať  / 

Poloha: Apartmány sa nachádzajú 50 m od mora a 500 m od centra, k dispozícii je parkovisko (nestrážené). Apartmány typu trilokal (2 spálne, kompletne vybavená kuchyňa s obývacím kútom, vlastné sociálne zariadenie, terasa) a apartmány typu bilokal (spálňa, kompletne vybavená kuchyňa, vlastné sociálne zariadenie, balkón).
Stravovanie : vlastná strava


 Apartmány 
SOEVE
  / cena / objednať  / 

Poloha: Apartmány sa nachádzajú 500 m od mora a 500 m od centra, v blízkosti sú reštaurácie, bary a supermarket. K dispozícii sú apartmán typu bilokal (samostatná spálňa, kompletne vybavená kuchyňa s rozkladacím dvojlôžkom, sociálne zariadenie) a apartmány typu monolokal (kuchynský kútik s obývacím kútom - dvojlôžkom, sociálne zariadenie). Apartmány sa nachádzajú v uzavretom parku, kde je možnosť parkovania.
Stravovanie : vlastná strava


Apartmány  AZZURRO
  / cena / objednať  /
Poloha: Apartmány sa nachádzajú 200 m od mora, 500 m od centra a len niekoľko metrov od miesta, kde sa každý pondelok konajú trhy. K dispozícii sú apartmány typu guatrolokal pre 6 osôb ( 3 samostatné spalne, kompletne vybavená kuchyňa, sociálne zariadenie, balkón). Pri apartmáne je aj parkovisko. V okolí sa nachádzajú bary, reštaurácie a obchody.
Stravovanie : vlastná strava 


Apartmány MIAMI
  /
cena / objednať  /
Poloha: Apartmány sa nachádzajú vo veľmi peknom a tichom prostredí 50 m od mora a 500 m od centra. K dispozícii je apartmán typu guatrolokal ( 3 spálne, kompletne vybavená kuchyňa, s rozkladacím dvojlôžkom, vlastné sociálne zariadenie, balkón) a apartmány typu bilokal ( spálňa, kuchyňa s rozkladacím dvojlôžkom, sociálne zariadenie a balkón). K odpočinku tu môžete využiť blízkeho aguaparku, alebo si môžete vybrať z ponuky dobre udržiavaných prírodných krás Kalábrie - ostrov Dino, kde môžete využiť vodné bicykle a navštíviť jaskyne - Azúrová a Levia, ktorými je tento ostrov preslávený.
Stravovanie : vlastná strava 
  

Dovolenku si môžete spríjemniť aj fakultatívnymi výletmi:

Neapol - Pompei
Mesto Maratea
Mesto Diamante
Lodný výlet na ostrov Dino