Patince 

    Južné Slovensko, stredisko letnej rekreácie, areál termálnych kúpalísk a jazierok s kompletne vybudovanou infraštruktúrou. Areál sa nachádza v oblasti najvyšších teplôt na Slovensku. Ubytovanie je v 2,3 a 4 lôžkových izbách s umývadlom. Sociálne zariadenia sú na chodbe. K dispozícii je spoločenská miestnosť s TV a videom, termálne bazény, tobogan, tenisové kurty, volejbalové ihrisko, amfiteáter, umelé jazierko s možnosťou člnkovania.
Cena: 3200 Sk/týždeň
V cene je ubytovanie, plná penzia, termálne kúpaliská, volejbalové ihrisko.
Fakultatívne: výlet do hlavného mesta Slovenska Bratislavy s obedom 450 Sk.
návšteva Komárna a Hurbanovského observatória 160 Sk. Výlet loďou do Maďarska-Ostrihom 250 Sk. Jazda na koni 1 hodina 250 Sk, jazda na bričke -6 detí 1 hodina 250 Sk.

Rajec

    Stredné Slovensko. Nachádza sa v strednej časti Rajeckej kotliny. Prekrásna príroda národného parku Malá Fatra, areál termálnych kúpalísk a kúpele Rajecké Teplice lákajú turistov veľkých i malých. Ubytovanie je 400 m od termálneho kúpaliska.
Cena:
3300 Sk
V cene: ubytovanie s plnou penziou, každodenné vstupné na termálne kúpalisko, plážový volejbal, minigolf, basketbal, futbal.
Fakultatívne: výlet do Žiliny, návšteva zámku Budatín a drotárskeho múzea 230 Sk, výlet na hrad Strečno, splav na pltiach po Váhu 450 Sk, návšteva skanzenu ľudovej architektúry-Čičmany 150 Sk , návšteva kúpeľov Rajecké Teplice a zámku Kunerád 150 Sk, výlet do Vrátnej Doliny, návšteva múzea Juraja Jánošíka, sedačkovým výťahom na Chleb, najvyšší vrch Malej Fatry 600 Sk, návšteva Slovenského betlehema v Rajeckej Lesnej 120 Sk. Výlet do Bratislavy s prehliadkou mesta 700 Sk .

Bratislava 

    hlavné mesto Slovenska, nachádza sa pri rieke Dunaj, na úpätí Malých Karpát, na Západnom Slovensku, neďaleko od hranice s Českom, Maďarskom a Rakúskom. Od roku 1526 roku sa stala Bratislava korunovačným mestom rakúsko-uhorských kráľov. V svetovej histórii je mesto známe podpísaním Bratislavského mieru medzi Napoleonom a Rakúskom. Ubytovanie v penzióne Plus, trojposteľové izby bunkový systém, alebo v internáte, jeden km od jazera Zlaté Piesky.
Cena:
penzión 4200 Sk/týždeň
internát 3500 Sk/týždeň
V cene: ubytovanie s plnou penziou, ping-pong, ihrisko, telocvičňa, lístky na Zlaté Piesky, 1x diskotéka
Fakultatívne:
výlet na hrad Červený Kameň 230 Sk, kombinovaná prehliadka Bratislavy 150 Sk, výlet loďou po rieke Dunaj, prehliadka hradu Devín 250 Sk, diskotéka v meste 120 Sk, prehliadka areálu vodného slalomu v Čuňove 60 Sk.

Zemplínská Šírava

    priehrada 11 km dlhá a 3 km široká na Východnom Slovensku. Je známa svojími rekreačnými centrami a peknými plážami. Teplota vody 20 stupňov C. Ponúkané centrum sa nachádza 150 m od jazera. Ubytovanie v dvoch chatách v štvormiestnych izbách s vlastnými sociálnymi zariadeniami. V každej chate je spoločenská miestnosť s rádiom a televízorom. V areáli je volejbalové ihrisko a detské športovisko.
Cena: 3980 Sk/týždeň
V cene je ubytovanie s plnou penziou a možnosťou používať ihriská.
Fakultatívne: návšteva mesta Trebišov, oblastné múzeum 150 Sk, návšteva keramickej dielne v Pozdišovciach 100 Sk · výlet do Košíc 380 Sk, výlet k jazeru Morské oko 190 Sk, návšteva drevenných kostolíkov 280 Sk.

Bystrička

    Stredné Slovensko, Orava. Letný tábor sa rozkladá na brehu rieky Orava, medzi Malou a Veľkou Fatrou. V areáli sa nachádza bazen a prameň s minerálnou vodou. Ubytovanie v 2, 3, 4 posteľových izbách alebo v drevených chatkách. Výborné možnosti turistiky. Nad tábom sa nachádza typická oravská drevená dedina Podšíp- typu Vlkolínec.
Cena: 3150 Sk/týždeň
V cene ubytovanie , plná penzia, bazén, pravidelné pitie minerálnej vody, diskotéka, táborák
Fakultatívne:
návšteva termálneho bazéna Lešeňová 200 Sk, kúpanie na priehrade Liptovská Mara 100 Sk, návšteva skanzenu ľudovej architektúry v Zuberci, návšteva pohoria Roháče 200 Sk, návšteva Oravského Zámku 120 Sk, výlet do Vrátnej doliny 200 Sk, výlet do Martina, návšteva Slovenského národného múzea, kúpanie v termálnom kúpalisku Mošovce 210 Sk.

Marias-Trusalová

    Stredné Slovensko. Na úpätí národného parku Malá Fatra sa nachádza známy detský tábor Marias. Skladá sa z hlavnej budovy s 2, 3, 4 lôžkovými izbami so sociálnym zariadením na chodbe a 4 posteľových chatiek so sociálnym zariadením v hlavnej budove. K dispozícii je volejbalové a futbalové ihrisko, videobar, v okolí prekrásna, čistá príroda národného parku. Výborné prechádzky ako napr. na jeden z najkrajších vodopádov Slovenska-Šútovský vodopád, alebo vychádzka do partizánskeho bunkra z obdobia Slovenského národného povstania.
Cena:
3100 /týždeń
V cene ubytovanie s plnou penziou, diskotéka, táborák, 1x kúpanie v bazéne
Fakultatívne:
výlet do Martina, návšteva skanzenu ľudovej architektúry, kúpanie v termálnom bazéne v Mošovciach 190 Sk, výlet do Bojníc, návšteva zámku a zoologickej záhrady 400 Sk, návšteva bazéna s možnosťou celodenného kúpania 50 Sk, výlet na hrad Strečno , splav na pltiach na rieke Váh 300 Sk, výlet do Bratislavy, hlavného mesta Slovenska s obedom 700 Sk.

Hlboké 

    Stredné Slovensko. Nachádza sa iba 4 km od mesta Bojnice, v ekologicky čistej prírode. Tábor je zameraný na výučbu historického šermu a sokoliarstva. Bojnice so svojím prekrásnym zámkom, zoologickou záhradou, termálnym bazénom sú jedným z najzaujímavejších miest na Slovensku. Ubytovanie v 2, 3, a štvorlôžkových izbách, sociálne zariadenia na chodbe, alebo v drevených chatkách.
Cena:
3400 Sk/týždeň
V cene je ubytovanie s plnou penziou, škola historického šermu a sokoliarstva, táborák, disko s maskami
Fakultatívne:
výlet do Bratislavy, hlavného mesta Slovenska s obedom 700 Sk, zámok Bojnice s vystúpením sokoliarov 120 Sk, návšteva Bojníc-zoologickej záhrady a termálneho bazéna 100 Sk, výlet do Martina, návšteva skanzenu ľudovej architektúry 400 Sk.

Senec 

    Západné Slovensko. 25 km od Bratislavy sa nachádzajú na 12 ha Slnečné jazerá. 90 slnečných dní do roka s teplotou vody cez leto 25 stupňov Celzia, výborné možnosti vodných športov, vrátane požičiavania športových potrieb, športové ihriská, bohatý kultúrny život dávajú predpoklady na nezabudnuteľné prázdniny. Rekreačné centrum Pri jazere sa nachádza priamo pri brehu jazera a uspokojí aj náročných klientov. Je tu reštaurácia, bar, sauna, fitnes-centrum, spoločenské miestnosti a možnosť rehabilitácie. Ubytovanie v trojposteľových izbách so sociálnym zariadením, rádiom a TV.
Cena: 3950 Sk/týždeň
V cene
ubytovanie s plnou penziou.
Tenis 100 Sk/hod., požičanie vodného bicykla 50Sk/hod, verejné disko 100 Sk
Fakultatívne: výlet do Bratislavy 250 Sk, výlet na hrad Červený Kameň a do jaskyne Driny 200 Sk, návšteva včelárskeho skanzenu 120 Sk.